Ορκωμοσία πτυχιούχων περιόδου Ιουνίου 2023

Η ορκωμοσία των πτυχιούχων του Τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας της περιόδου Ιουνίου 2023 θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 19 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 11.00΄ στην Αίθουσα AULA της Φιλοσοφικής Σχολής (2ος όροφος).

Κάθε ορκιζόμενος/η φοιτητής/τρια μπορεί να συνοδεύεται από 1 έως 4 άτομα.

Οι ορκιζόμενοι/ες καλούνται να προσέλθουν στον χώρο της τελετής 1 ώρα πριν την έναρξή της.

Σημείωση:

Όσοι/ες  φοιτητές/τριες δεν έχουν υποβάλει αίτηση ορκωμοσίας παρακαλούνται να την υποβάλουν μαζί με τα λοιπά δικαιολογητικά  μέχρι τη 2α/10/2023 μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας https://eprotocol.uoa.gr.

Πέραν της ημερομηνίας αυτής οι αιτήσεις δεν θα γίνονται δεκτές.

Οι αιτούντες για να συμμετέχουν στην ορκωμοσία, θα πρέπει  ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ  να παραδώσουν  την  ακαδημαϊκή τους ταυτότητα στη Γραμματεία.

Από τη Γραμματεία